• Kajaki
 • Kajaki

  Brda                   Zbrzyca                   Chocina

  PokojeKajaki DD Swornegacie

  Spływy kajakowe…


  W naszej ofercie znajdą Państwo:

  Spływy kajakowe kilkugodzinne lub jednodniowe skierowane do kajakarzy z ograniczoną ilością czasu, dla których możemy zaoferować spływy w okolicach miejscowości Swornegacie,
  rzekami: Brda, Zbrzyca i Chocina.

  Proponowane trasy:

  • Chociński Młyn – Swornegacie (spływ ok. 3-4 h, rzeka Chocina)

  • Swornegacie  –  Drzewicz (spływ ok. 2-4 h, rzeka Brda)

  • Widno  –  Swornegacie (spływ ok. 5 h, rzeka Zbrzyca)

  • Swornegacie  –  Mylof (spływ ok. 5 h, rzeka Brda)

  • Zielona Chocina  –  Swornegacie (spływ ok. 5-7 h, rzeka Chocina)

  Spływy Galeria

  Spływy weekendowe lub kilkudniowe

  Zaplanuj sobie weekend lub dłuższy wypad na spływ kajakiem. Jeżeli masz już plan wyprawy, pomożemy w jego realizacji. Natomiast jeżeli jeszcze nie wiesz, którą rzekę wybrać, służymy pomocą. W dzień rozpoczęcia spływu dostarczymy kajaki i sprzęt w wybrane miejsce. W ustalonym terminie zakończenia spływu odbierzemy kajaki we wskazanym miejscu.


  Spływy rodzinne

  Wybierz się na spływ kajakowy razem z rodziną, gwarantujemy kamizelki asekuracyjne dopasowane do wieku małego kajakarza, a także leciutkie wiosełko do pierwszych trenigów.


  Spływy studenckie

  To idealny sposób na odreagowanie po letniej sesji lub nabranie sił przed sesją wrześniową. Wybierz słoneczny dzień, aby się zrelaksować w otoczeniu dzikiej przyrody.


  Spływy firmowe

  Dla klientów chcących spędzić aktywnie czas w gronie współpracowników zorganizujemy imprezę integracyjną na kajakach. Aktywny wypoczynek jest do tego stworzony, nawet na kajakach czasami potrzebna jest praca zespołowa, a wiosłowanie w jednym kajaku z inną osobą wymaga dużej dyscypliny i współpracy.


  Spływy indywidualne

  Tutaj Państwo dyktują warunki, czyli ustalacie rzekę oraz miejsce rozpoczęcia i zakończenia wyprawy. Możecie też podać orientacyjny czas trwania spływu oraz preferencje w stosunku do charakteru rzeki, a my pomożemy w wyborze.

  PokojeKajaki DD Swornegacie