Home

Zapraszamy przez cały rok do PokojeKajaki DD Swornegacie na Kaszubach w Borach Tucholskich.

W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje z łazienkami i kuchnią, domki z pięterkiem, kuchnią i łazienką, studio z antresolą sypialną, kuchnią i łazienką.
U nas, każde studio ma osobne wejście, przez co zapewniają turystom dobre noclegi oraz poczucie komfortu i prywatności.
Organizujemy wynajmowanie kajaków polietylenowych na spływy kajakowe jedno i kilkudniowe z dowozem.


PokojeKajaki DD Swornegacie.

Zapraszamy do nas rowerzystów, którzy pragną poznać u nas piękne ścieżki i szlaki rowerowe np.

Kaszubska Marszruta i wiele innych ścieżek dookoła miejscowości Swornegacie.
A w naszej przechowalni bezpiecznie przechowacie rowery.

Można u nas spędzić miło urlop nie tylko w czasie wakacyjnym. W każde Święta, Sylwester i Nowy Rok oraz ferie zimowe. A Wszystkie weekendy oraz w każdym innym terminie, jesteśmy dostępni przez CAŁY ROK!!!


Miejscowość turystyczna Swornegacie znajduje się w gminie Chojnice w województwie pomorskim w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie. Bogactwem Kaszub i wsi Swornegacie jest agroturystyka oraz malowniczy krajobraz. Teren jest pokryty wieloma hektarami lasów, jezior i rzek dostępnych dla wędkarzy i grzybiarzy. Dzięki tym walorom jest to wymarzone miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Miłośnicy sportów wodnych, takich jak żeglarstwo czy kajakarstwo będą zadowoleni.


Na terenie miejscowości Swornegacie przepływają rzeki BrdaZbrzyca i Chocina. Rzeki idealnie nadają się na spływy kajakowe i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających kajakarzy.

Swornegacie i okolice połączone są wieloma ścieżkami rowerowymi co uatrakcyjnia i zwiększa bezpieczeństwo jazdy rowerzystów, a także rodzin z dziećmi.
Coraz popularniejszy staje się również Nordic Walking, który na stałe zawitał do miejscowości Swornegacie.

PokojeKajaki DD Swornegacie