Menu Zamknij

Zapraszamy przez Cały Rok do PokojeKajaki DD Swornegacie
na Kaszubach w Borach Tucholskich
na bezpieczny i przyjemny wypoczynek!!!


W naszej ofercie znajdą Państwo:
Pokoje z łazienkami i kuchnią,
Studio z antresolą sypialną, kuchnią i łazienką,
Domki wolnostojące z pięterkiem, kuchnią i łazienką,

Każde studio ma osobne wejście, przez co zapewniają turystom dobre noclegi oraz poczucie komfortu i prywatności.

U nas płacisz tylko jedną cenę bez dodatkowych opłat za prąd czy wodę!!!


Pomagamy w organizacji spływów kajakowych jedno i kilkudniowych z dowozem rzekami: Brda, Zbrzyca, Chocina w kajakach polietylenowych.


PokojeKajaki DD Swornegacie.

Zapraszamy do nas rowerzystów, którzy pragną poznać u nas piękne ścieżki i szlaki rowerowe np. Kaszubska Marszruta i wiele innych ścieżek dookoła miejscowości Swornegacie.

Dla turystów zmotoryzowanych do dyspozycji jest parking niestrzeżony oraz przechowalnia rowerów i motorów. 


Można u nas spędzić miło urlop nie tylko w czasie wakacyjnym. W każde Święta, Sylwester i Nowy Rok oraz ferie zimowe. A Wszystkie weekendy oraz w każdym innym terminie, jesteśmy dostępni przez CAŁY ROK!!!

Miejscowość turystyczna Swornegacie znajduje się w gminie Chojnice w województwie pomorskim w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie. Bogactwem Kaszub i wsi Swornegacie jest agroturystyka oraz malowniczy krajobraz. Teren jest pokryty wieloma hektarami lasów, jezior i rzek dostępnych dla wędkarzy i grzybiarzy. Dzięki tym walorom jest to wymarzone miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Miłośnicy sportów wodnych, takich jak żeglarstwo czy kajakarstwo będą zadowoleni.


Na terenie miejscowości Swornegacie przepływają rzeki BrdaZbrzyca i Chocina. Rzeki idealnie nadają się na spływy kajakowe i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających kajakarzy.

Swornegacie i okolice połączone są wieloma ścieżkami rowerowymi co uatrakcyjnia i zwiększa bezpieczeństwo jazdy rowerzystów, a także rodzin z dziećmi.
Coraz popularniejszy staje się również Nordic Walking, który na stałe zawitał do miejscowości Swornegacie.

Zapraszamy przez Caly Rok!!!