Menu Zamknij

PokojeKajaki DD Swornegacie

Spływy kajakowe…


W naszej ofercie znajdą Państwo:

Spływy kajakowe kilkugodzinne lub jednodniowe skierowane do kajakarzy z ograniczoną ilością czasu, dla których możemy zaoferować spływy w okolicach miejscowości Swornegacie,
rzekami: Brda, Zbrzyca i Chocina.

Proponowane trasy:

  • Chociński Młyn – Swornegacie (spływ ok. 3-4 h, rzeka Chocina)

  • Swornegacie  –  Drzewicz (spływ ok. 2-4 h, rzeka Brda)

  • Widno  –  Swornegacie (spływ ok. 5 h, rzeka Zbrzyca)

  • Swornegacie  –  Mylof (spływ ok. 5 h, rzeka Brda)

  • Zielona Chocina  –  Swornegacie (spływ ok. 5-7 h, rzeka Chocina)

Spływy weekendowe lub kilkudniowe

Zaplanuj sobie weekend lub dłuższy wypad na spływ kajakiem. Jeżeli masz już plan wyprawy, pomożemy w jego realizacji. Natomiast jeżeli jeszcze nie wiesz, którą rzekę wybrać, służymy pomocą. W dzień rozpoczęcia spływu dostarczymy kajaki i sprzęt w wybrane miejsce. W ustalonym terminie zakończenia spływu odbierzemy kajaki we wskazanym miejscu.


Spływy rodzinne

Wybierz się na spływ kajakowy razem z rodziną, gwarantujemy kamizelki asekuracyjne dopasowane do wieku małego kajakarza, a także leciutkie wiosełko do pierwszych trenigów.


Spływy studenckie

To idealny sposób na odreagowanie po letniej sesji lub nabranie sił przed sesją wrześniową. Wybierz słoneczny dzień, aby się zrelaksować w otoczeniu dzikiej przyrody.


Spływy firmowe

Dla klientów chcących spędzić aktywnie czas w gronie współpracowników zorganizujemy imprezę integracyjną na kajakach. Aktywny wypoczynek jest do tego stworzony, nawet na kajakach czasami potrzebna jest praca zespołowa, a wiosłowanie w jednym kajaku z inną osobą wymaga dużej dyscypliny i współpracy.


Spływy indywidualne

Tutaj Państwo dyktują warunki, czyli ustalacie rzekę oraz miejsce rozpoczęcia i zakończenia wyprawy. Możecie też podać orientacyjny czas trwania spływu oraz preferencje w stosunku do charakteru rzeki, a my pomożemy w wyborze.

PokojeKajaki DD Swornegacie Kaszuby w Borach Tucholskich.
Zapraszamy przez Cały Rok!!!